Image not available
Image not available
Spar AlbaniaPikë për cdo blerje
Programi i besnikerisë
Me MY SPAR CARD përfitoni:
Spar AlbaniaShumë dhurata
Spar Albania Kupon në vlerë lekësh
Spar AlbaniaOferta të dedikuara
Image not available
Për herë të parë në Shqipëri
Rrjeti global i dyqaneve ushqimore në 44 shtete.
Image not available

GJOKS GJELI DETI ROLE…

Perberesit 15 qepujka 400gr geshtenja te qeruara te pjekura pak trumze te thare 2 thelpinj hudher gjokset e 1 gjeli vaj ulliri 1/4 filxhan leng mishi 2 luge mustarde kripe, piper Lexo më shumë

Sallate me panxhare dhe…

Ka nje shkolle mendimesh se ngjyrat e forta te ushqimeve mbartin vlera te medha ushqyese. Kjo eshte shume e vertete per sa i perket antioksidanteve, pasi... Lexo më shumë

Oriz basmati me mish…

Nje recete ideale per vaktin e darkes. Orizi basmati mundeson karbohidrate te thjeshte per te fjetur mire. Mishi i vicit i kombinuar me specat e kuq... Lexo më shumë

Salcë për sallatat

Perberesit 2 kupa vaj ulliri 1 qepe te njome te prere 2 thelpinj hudhra te grira 4 luge te medha salce soje 1 kupe leng portokalli 2-3 cope domate te thare 1 kupe... Lexo më shumë

Bëhu partner

Ku mund të na gjeni

Na ndiqni